Červenec 2013

Teo Lied 4.část

12. července 2013 v 21:26 | Deathares |  Povídky

ČTVRTÁ ČÁST


Byla to babička. Ta samá obézní babička s bílým afrem, která Teovi ukradla Deatharesovu hlavu.
Teo pevně stiskl sekáčky a na babičku vystartoval. Babča v rychlosti uskočila a myslela si, že má ještě spoustu času, než se k ní protivník dostane. O to víc jí překvapilo, když jí v ten samý moment sjela po tváři čepel a zanechala za sebou krvavou rýhu. Babička znervózněla a několika slovy k sobě přivolala motorovou pilu. Jakmile jí pozvedla v rukou, ucítila v sobě nával síli a její reakce se prudce zrychlily. To Teo, který mezitím vystartoval zpátky k ní, nečekal. Vrhnul se po ní, lidské bytosti znepokojivě vzdálenou rychlostí a svou chybu si uvědomil, až když byl těsně u ní a natahoval se sekáčkem, s tím, že babču připraví o nohu. Možná o obě nohy. Byl jako divoká šelma, už nedokázal svůj útok zastavit. Chtěl krev. Sekáček se zasekl do masa. Bohužel jen povrchově, protože ve chvíli, kdy sekáček zařízl, tak ho odhodilo prudké seknutí motorovou pilou.
Tea prudkost úderu překvapila, sekáček, kterým předtím zaútočil, mu vylétl z ruky někam daleko a náraz motorovou pilou do břicha mu vyrazil dech. Naštěstí díky tomu, jak rychle byl od rotující čepele odmrštěn bylo zranění jen povrchové a nezranilo žádný životně nutný orgán až na střeva a ledviny. Teo spadl na zledovatělou zem a pokoušel se zvednout na nohy, ale v tu chvíli mu to bolest nedovolila.
Teo ležel na zemi a šílená babička se nad ním skláněla. Vypadalo to, že přicházejí jeho poslední okamžiky, protože už mu zbyl jen jeden sekáček, který ho chránil před babiččinou motorovou pilou.
Amelia, která do teď byla příliš zaujatá hledáním fanfikce na pár Naruto x Konohamaru, se konečně rozhodla Teovi pomoct. Vypnula tablet, schovala ho do kapsy a z vesty si vytáhla pistoli. Ruce se jí třásli, jak najednou (když už jí nezahřívala Aura Úchylnosti) pocítila chladný vzduch okolo.
Možná právě kvůli tomu špatně namířila, a místo aby střelila babičku, tak zasáhla Tea. Toho to tak rozzuřilo, že se v něm okamžitě probudili skryté síly a lehce babičku odhodil na druhou stranu místnosti. Pak k ní doběhl a udělal z ní (díky své skryté technice Krájení na opravdu jemné a malé kostičky) paštiku.
Amelia se zděsila, protože Teo byl opravdu rozzuřený. Rychle sebrala svých šest svazků z limitované edice Junjou Romantica, kompletní sérii Gravitation, svazek osmi yaoi doujinů z Kuroshitsuji, nezapomněla ani na doujiny ze Soul Eater a album, do kterého si lepila obrázky největších bishíků a běžela pryč.
Netrvalo dlouho a Teo ji dohnal (přeci jen běžet rychle s tolika knihami yaoi mangy není zrovna lehké) na zamrzlém jezeře. Protože ho ještě neopustil vztek, tak vytáhl opět svůj sekáček a začal se s Ameliou bít. Ubohá Ame byla dobrá jen v boji na dálku a tak okamžitě začala prohrávat. Když se Teo chystal k ultimátnímu seku, který by ji rozseknul na dvě poloviny, tak mu podjeli nohy. Místo aby se z Amelii staly vzpomínané dvě poloviny, tak jí pouze usekl levou nohu a ruku. Po té se Teo propadl do ledu a Ame zůstala krvácet nahoře. Rychle vytáhla mobil a zavolala své známé - Winry Rockbellové, že by potřebovala umělou nohu a ruku.
Winry rychle přijela, naložila Ame (a na její naléhání i všechny yaoi mangy, doujiny i hodiny s kukačkou) do auta a jela s ní do nemocnice, kde jí chtěla nechat potřebně ošetřit, předtím, než jí přidělá náhradu za chybějící končetiny. Po chvíli cesty dolů do údolí uslyšely z vrcholku hory řev plný Teovosti a Ame jenom vytřeštila oči a šeptla řidičce vyděšené: "Jeď...a rychle." když si uvědomila, kdo právě vylezl z pukliny v ledu.