Teo Lied 2.část

21. června 2013 v 18:02 | Deathares |  Povídky
Opět tu máme pátek a s ním i další část povídky o všemi milovaném Teovi. Od teď se na další díly (jejichž počet ještě není přesně určen) můžete těšit každý další pátek.

DRUHÁ ČÁST


Únor roku X924 zapadlá vesnice v Rusku

Teo tu nechtěl být o nic víc, než kdokoliv jiný. Jedna věc ho ale již rok poháněla vpřed, nedovolujíce mu vrátit se ke klidnému životu v zkorumpované domovině. Jeho milovaná trofej - hlava jeho nejvelkolepější kořisti, Deatharese.
Nakonec ho pátrání a shánění informací o babičce, která mu sebrala hlavu, zavedlo až do malé vesnice na věčně zamrzlou Sibiř.

Slyšel, že by se babička mohla nacházet právě v této oblasti. Podle dostupných informací si vyvodil závěr, že mu Deatharesovu hlavu vlastně ukradl maskovaný chovatel švábů nebo pašerák dvouhlavých žiraf. Zatím to ale vypadalo, že stejně jako mnohokrát předtím, i tentokrát se k němu dostaly mylné informace. Teo už by si nejraději sbalil své dva sekáčky, skříň a zahradního trpaslíka a odjel hledat zase dál.
Už se chystal odjet, když v tom dostal hlad. Vydal se k nejbližšímu prodejci párků v rohlíku - smradlavému seveřanovi, který stál u stánku zabalený v igelitových pytlících, jimiž byla vidět jeho plena.

Teo se postavil před nějakou chýši (kterou odhadoval na společné WC) a právě dojídal párek v rohlíku, co si koupil za nekřesťanskou cenu u toho pobudy (když o tom teď přemýšlel, tak vlastně ani neměl jistotu, jestli je ten párek opravdu ze psa, jak ho ten jistý pobuda rychle ujišťoval), tak do něj vrazila nějaká holka.
Okamžitě v ní poznal Ameliu - nájemnou ostřelovačku, která se proslavila svou nepředvídatelností a nechutnými koníčky, které jí připravily o dobré místo ve společnosti. (Patřilo mezi ně především yaoi a další věci, které není v našem zájmu zveřejňovat)
Dali se spolu do řeči a Ame se dozvěděla o odcizené hlavě. Bylo jí Tea líto a protože zrovna neměla do čeho píchnout, tak se rozhodla mu pomoct.
Z místních informátorů se jim podařilo vymlátit umístění sídla proslulé mafiánky, kterou si Teo dokázal ztotožnit s osobou, jež ho připravila o Deatharesovu hlavu. Její ledová pevnost se rozkládala zcela o samotě vysoko na zledovatělé náhorní plošině uprostřed hor, několik set mil odsud.

Teo se vydal spolu s Ameliou do hor. Cesta byla těžká, zvlášť po tom, co jim oba velbloudi zemřeli. Amelia ani Teodor nechápali, proč ta dvě zimomřivá zvířata tak rychle pošla - vždyť bylo pouhých -26,492°C! Ale co naplat, Amelia si svlékla vestu, aby se nezapotila a Teodor šálu z totožného důvodu a pak společně stoupali nahoru.
Na noc se utábořili v Polabské nížině, kde je krásně chladil měsíc, takže ani nemuseli použít větrák, který si po cestě koupili v jednom z všudypřítomných čínských obchůdků. Stejně by (při vší čínské kvalitě) nefungoval.
Oba spokojeně ulehli - Teo do své mobilní skříně, kterou si celou dobu nesl s sebou a Amelia se zas stočila do klubíčka na větvi dubu.

Sněhové vločky je tiše přikrývali a oba zrovna upadali do stavu umrznutí, když se k nim pomalu začali blížit kroky. Kroky, které vydávali tvorové žíznící po jejich krvi.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Iharo S. K. (Duo Kokoro) Iharo S. K. (Duo Kokoro) | E-mail | Web | 21. června 2013 v 20:38 | Reagovat

hold tu povídku budu komentovat u tebe, páč můj komp si nerozumí s dessem u Ame.. Je to fajn, docela vtipný a Ame. no to se dalo čekat, že bude někdo takový! :D  :D  :D

2 Aya Evans Aya Evans | Web | 22. června 2013 v 17:42 | Reagovat

Ukončit to v tak napínavé chvíli! :D You must be joking! :-D  :-D Tak to je dobře, že jste se rozhodli povídku vydávat pravidelně, o důvod víc, proč mít ráda pátek~! :D

Ještě víc epická kapitola než předchozí, Amelia a její úchylka na yaoi a další nezveřejnitelné věci :'DDDD To bylo hezký! :DD A pak velbloudi na Sibiři :-D  :-D Bože, bože. :D

3 Nana-san (ナナ) Nana-san (ナナ) | Web | 23. června 2013 v 17:06 | Reagovat

Super napísané !
_
Prečo si to ukončila takto? Teraz nezaspím, že čo sa stane T^T" :D

4 Baka Kamaru xD Baka Kamaru xD | E-mail | Web | 23. června 2013 v 19:23 | Reagovat

Heeeeej!!! To se dělá?!! Ukončit to takhle?? xD ... Já nutně potřebuju pokračování ... potřebuju další pátek xD

Ale jinak to bylo boží xD ... Prej "nechutnými koničky" = YAOI xD ... zabilo xD

5 Mona ~~~ Mona ~~~ | 25. června 2013 v 12:05 | Reagovat

Dobre dobre dobre :D :D  Tak som zvedavá na budúci...  jasné rozsekajý tých tvroov na rešetoo!!!! XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama