Únor 2013

WoW Party

5. února 2013 v 22:02 | Deathares |  World of warcraft
Ahoj lidi, jak jste si mohli všimnout, blog je a bude ještě měsíc pozastavený, potom tu dám zase všechno do pořádku. aždopádně jsem se sem ale i přesto rozhodl dát jeden článek. Na největším fanouškovském cz/sk webu (wowfan.cz) se dnes objevil článek o tom, že jeden z jejich fanoušků má přítelé, kterému zjistili poslední stádium rakoviny, ne nechtěl jsem vás touto zprávou pouze deprimovat. Každopádně, ten fanoušek jim napsal, jestli by pro jeho přítele, který je také velkým fanouškem WoWka mohli uspořádat poslední shromáždění ve stylu Hordy (jedna z bojujících stran ve hře) v jednom z menších měst ve hře.

Spousta lidí nejenže vyjádřila soustrast na fóru, ale také se rozhodla zúčastnit, takže se dnes kolem 21 hodin v Crossroads shromáždilo kolem 150 hráčů Hordy a i přes velké riziko napadení ostatními přišlo i asi 10 hráčů nepřátelské frakce, aby vyjádřili podporu. Když jsem to četl, řekl jsem si, že by to mohlo být zajímavé a chtěl jsem taky pomoct, ale problém byl v tom, že se to konalo na officiálním (měsíčně placeném) serveru a jelikož já jsem si už nějakou dobu hrací čas nezaplatil, tak jsem musel využít trial účtu (můžete hrát do levelu 20 a s mnoha dalšími omezeními) , založil jsem si novou postavu, během hodiny jí dostal přes pár začátečních questů alespoň na ten level 5 a vydal jsem se na cestu. Jelikož jsem na takto malém levelu musel cestovat pěšky a navíc pořád utíkat před silnějšími netvory potulujícími se krajinou, tak jsem do Crossroads dorazil až asi po půl hodině a to i přes to, že to nebylo na mapě moc daleko, navíc přes nízko levelové zóny.

Když jsem konečně dorazil, všude už byly davy hráčů v epických brněních, poletující na dracích kolem města. Stejně se ale našlo pár lidí, co stejně jako já nebyli nijak moc vybavení. Když byli všichni na místě, vyhrnuli jsme se před město a asi 10 minut jsme se snažili uklidnit ten chaos (to víte, samí čeští hráči) a uspořádat se do řad před branou města, tak, aby bylo město na fotce za námi pěkně vidět. Vzhledem k počtu hráčů to prostě bylo dost problémové, ale nakonec jsme to zvládli, všichni si to nafotili a naházeli na weby, ještě naposledy vyjádřili soustrast a podporu a začali se rozcházet. No a potom...vypukl chaos! Jenom co byla fotka hotová se kolem 100 hladovějících hráčů hordy vrhlo na ten sotva tucet překvapených hráčů aliance a do jednoho je zmasakrovali.

Všechny menší levly, tedy kolem 50 hráčů začalo zoufale utíkat do města, ve zcela oprávněném strachu, že je zasáhnou útoky silných hráčů z bitvy. Já samozřejmně mezi nimi, protože v tom boji levelů 90 (maximální level) by mně zabila jedna, třeba i ta nejslabší rána. Všude létaly ohnostroje a kouzla, hráči se proháněli kolem na mamutech a dracích, stráže ve městě byly z půlky vyvražděné aliancí, lidé na sebe řvali nadávky o tom, že někdo neví, kdy se chovat slušně, načež ten někdo odpověděl, že je to jen hra, potom se do toho ještě připletla ruština a další bojovné diskuze...protě totální vyčerpávající chaos, navíc mezi asi 150 hráči, jakožto level pět jsem se tedy, jako ostatní moudré menší levely zdejchnul, pronajmul jsem si z Crossroads rychle let zpátky do začáteční vesnice a rovnou jsem si smazal postavu, protože jsem si jí jednak vytvořil jen pro tuhle událost a druhak jsem se chtěl dostat co nejdál od té děsivé apokalypsy, co tam vypukla. Každopádně, tady je fotka, pokud se nestane něco zajímavého, dlaší články čekejte za měsíc na opraveném blogu.


Konec soutěže SONB

2. února 2013 v 10:30 | Deathares |  Vlastní tvorba
Ahoj lidi, takže nám po dlouhé době skončila soutěž SONB u Haru, z původních asi 25 účastníků jsem skončil celkově čtvrtý, což je celkem super, na to, že mám celkem mini blog, všem vám ještě jednou moc děkuji za podporu a hlasy. V posledních týdnech se snažím, co nejvíc komentovat, abych vás úplně nezanedbával, ale s aktivitou blogu to půjde z kopce alespoň tak do března a kolem dubna už hodlám zavést zase starý pořádek, včetně toho, že udělám ve všem možném, ne jenom blogu kompletní přerovnání a zbavím se toho chaosu, ale zatím s tím moc dělat nemůžu, tak nezbývá, než to ignorovat...ehmm *uvědomuje si, že už zase plácá nesmysly, které sem nepatří* každopádně dík a nezapomeňte všichni ve finále podporovat Tiu a Bumbíka, aťto alespoň vyhraje někdo známý Usmívající se.