Recenze anime Sword art online

12. září 2012 v 21:24 | Deathares |  Anime

SWORD ART ONLINE


Na začátku anime se setkáváme s klukem jménem Kirito, který žijo v roce 2023, a jakýsi vědec zrovna vynalezl virtuální hru, do které se připojíte skrz vaši mysl, v té zabíjíte monstra, setkáváte se s ostatními hráči a tvoříte guildy, stejně jako v každé jiné hře až na to, že tuhle ovládáte svou myslí a zážitek je až neuvěřitelně realistický.
Do hry se připojí po vydání prvních 10 000 hráčů a v tom okamžiku se zjeví vynálezce hry a všem oznámí, že hra už je nepustí ven dokud jí nedokončí, proč, to nikdo neví, a že pokud teď umřou bude to doopravdy, protože hra ve chvíli kdy umřou ve hře, nebo se je někdo zvenčí pokusí odpojit násilím vyšle elektrický impuls, který jim spáli mozek. Kiritovi, stejně jako všem ostatním zbývá jediná možnost a to pokořit všech 100 levelů hry a nenechat se zabít.
Cestou na vrchol se Kirito stále zlepšuje, lépe ovládá hru a jeho level je čím dál vyšší, nakonec se stane jedním z nejlepších hráčů vůbec. Celé to trvá několik let. Cestou potkává další lidi a někteří se stávají jeho přáteli a dokonce si najde i lásku. Já jsem anime zatím shlédl jen do 10 dílu, protože jich s cz titulky zatím víc nevyšlo, takže zatím sám nevím, jak to všechno dopadne.

Originální název:Sword Art Online
Název ve znacích:ソードアート・オンライン
Název anglicky:Sword Art Online
Rok vydání:2012
Typ:TV série
Počet epizod:
25
Online na: www.shirai.cz


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama